مجموعه کسری شما را به خرید انواع ترازو و باسکول دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ترازوی دیجیتال مخصوص باشگاه پرینتردار

باسکول یا ترازوی دیجیتال در انواع و اقسام مختلف مثلاً مخصوص باشگاه یا داروخانه، صنعتی مخصوص کارگاهها (آویز، تره باری، کفه ای) و فروشگاهی مخصوص میوه فروشی، جاده ای مخصوص وسایل سنگین و میدانی با طراحی دو مدل پرینتردار و یا بدونه پرینتر ساخته و وجود دارد که قیمت آنها نیز متفاوت است.
در خرید باسکول، باسکولت و ترازوی دیجیتال و حتی جاده ایی چه نکاتی برای شما مهم می باشد؟
امروزه با توجه به فناوری جدید و تکنولوژی پیشرفته صنعت اندازه گیری وزن و نیرو ، مواردی مانند حساسیت و دقت اندازه گیری ، مقاومت ، محیط جغرافیائی ، تنوع ، پیچیدگی و در نهایت شکل ظاهری تولیدات این صنعت از باسکول تا ترازو از لحاظ فنی تغییرات قابل تو جهی دارند.
در خرید باسکول داروخانه یا باشگاه، باید به مشخصات فنی که بروز باشند نیز توجه بفرمائید.
یکی از این مشخصات، دقت و دیگری استقامت بالا است.
کفه ترازوی مخصوص باشگاه عرضه شده در وب سایت از تسمه تردمیلی است که تا ۱۰۰۰ مرتبه توزین نفر را متحمل شده و گارانتی ۴۸ ماهه بدونه سکه این نوع ترازوی باشگاهی دیجیتال، دلیلی بر کیفیت عالی و ادعای اشاره شده در بالا برای گروه می باشد.
بحث دیگر در تولیدات جدید، پرینتردار بودن ترازوی مخصوص باشگاه است که در مدل قد و وزن ارائه شده و با نگهداری اطلاعات شخص و امکان مقایسه، به سلامتی افراد کمک بسیار بزرگی می کند.
قیمت فروش ترازوی باشگاهی دیجیتال پرینتردار، بیشتر از نوع بدونه پرینتر است که با توجه به سفارش مشتری، انجام پذیر می باشد.
قیمت انواع ترازوی دیجیتال با پرینتر یا بدونه آن، مخصوص باشگاه یا مغازه به همراه مشخصات فنی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

عبدالرضا کسری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کسری شما را به خرید انواع ترازو و باسکول دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید