مشاوره و سفارش

باسکول سبک

باسکول به دلیل توزین مواد حجیم و بزرگ باید دارای بدنه ی مقاوم بوده و پایه های توزین و کفه نیز از مقاومت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند علاوه بر وزن مشخص شده مقداری بیشتر از حد مجاز برای تحمل بار اضافی را داشته باشند .

باسکول سنگین

باسکول های وزن کشی را می توان با توجه به محل نصب، درخواست مشتری و دیگر فاکتورها به صورت پیش ساخته یا غیر پیش ساخته تهیه نمود. در نمونه پیش ساخته کلیه مراحل در کارخانه زیر نظر مهندسین مجرب و طی چندین مرحله آزمایش مقاوم سازی در برابر عوامل مختلف تولید می گردد تا دربرابر فشار، ضربه و… مقاوم باشد. در مدل غیر پیش ساخته کلیه مراحل اجرا در محل انجام می شود.

باسکول جاده ای

با توجه به ارزش فعلی باسکول بعنوان یک کالای قیمتی، کیفیت خدمات پس از فروش این دستگاه بسیار حائز اهمیت خواهد بود. لذا با وجود شرایط تحریم‌ و قطعات غیر اصل و نامرغوب در بازار، این شرکت که وارد کننده انواع لودسل و سازنده اندیکاتور نیز است .

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
باسکول سبک -سفارشیموجودتماس بگیرید
باسکول سنگین -سفارشیموجودتماس بگیرید
باسکول جاده ای -سفارشیموجودتماس بگیرید
ترازو-سفارشیموجودتماس بگیرید
مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه کسری

۰۹۱۲۹۷۲۸۶۵۱

تلگرام

kasrabaskoul@

اینستاگرام

kasrabaskoul@

ایمیل

info@kasrabaskoul.com

درباره ما :

شرکت تجهیز دقیق کسری، با برند باسکول کسری، عرضه کننده ی انواع ترازو و باسکول های دیجیتال جاده ای و صنعتی، شرکت دانش بنیان است که بر پایه صداقت و مشتری مداری، هدف گذاری شده است. با حمایت مشتریان عزیز، در زمره بهترین شرکت های فروش کلیه سیستم های توزین قرار گرفته است.

سنجش دقیق کسری

مدیر مجموعه کسری

عبدالرضا كسری

Call Now Buttonتماس بگیرید