مجموعه کسری شما را به خرید انواع ترازو و باسکول دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ترازو قد و وزن | لیست قیمت ترازو قد و وزن تیر ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع ترازو های قد و وزن باشگاهی و داروخانه ایبهترین ترازو قد و وزن باشگاهی دیجیتال در ایرانلیست قیمت ترازو قد و وزن فروشگاه اینترنتی تیر 1400قیمت ترازو قد و وزن HBMI دنا توزینقیمت ترازوی مدل DT-102 دنا توزین
ترازو قد و وزن | لیست قیمت ترازو های قد و وزن خرداد 1400

ترازو قد و وزن | لیست قیمت ترازو قد و وزن

لیست قیمت ترازو های قد و وزن  در تیر ۱۴۰۰ از فرودین ۱۴۰۰ در فروشگاه اینترنتی و آنلاین کسری باسکول تغییر نکرده است. در فروش آنلاین اینترنتی ترازو و قدسنج، انواع ترازو قد و وزن باشگاهی مانند دنا توزین، بادی اسکیل، راسا، سهند، پند، نیکو و مهراد عرضه و به تمام ایران و کشورهای دیگر ارسال می شود.

انواع ترازو های قد و وزن باشگاهی و داروخانه ای

ترازو های قد و وزن های ارائه شده در وب سایت کسری، مدل HBMI-CRP یا HBMI PLUS-CRP با قابلیت اندازه گیری قد آلتراسونیک و وزن دیجیتالی دقیق، امکان ارائه BMI و نمایش اضافه یا کمبود یا تناسب وزن به تفکیک جنسیت بانوان و آقایان را دارد.

اما مدل ترازو قد و وزن DT-102H دنا توزین، دارای قدسنج مکانیکی یا خط کشی است. نمایشگر یا نشاندهنده وزن سنج مدل DT-102 دنا، امکان واردکردن قد انسان، به صورت دستی و ارائه BMI را دارد.

این موضوع ارائه بی ام ای در مدل وزن دیجیتال شرکت دناتوزین، آنرا از ترازوهای وزن مشابه خودش، متمایز و برتری داده است.

بهترین ترازو قد و وزن باشگاهی دیجیتال در ایران

شگفت انگیز است که بدانید بهترین ترازو قد و وزن باشگاهی و داروخانه ایی در ایران، از محصولات شرکت تولید کننده ترازوی قد و وزن دنا توزین می باشد.

انواع ترازوهای قد و وزن باشگاهی

ترازو قد و وزن | لیست قیمت ترازو قد و وزن

لیست قیمت ترازو قد و وزن فروشگاه اینترنتی تیر ۱۴۰۰

لیست قیمت ترازو قد و وزن بر اساس مدل در خرید و فروش آن متفاوت است. قیمت ترازو باشگاهی قد و وزن دنا توزین به صورت خلاصه و جامع در ذیل شرح داده شده است.

قیمت ترازو قد و وزن HBMI دنا توزین

قیمت خرید ترازو قد و وزن مدل HBMI در تیر ۱۴۰۰ با مدل HBMI-C فرق دارد و ۲۰۰,۰۰۰ هزار تومان بدلیل امکان اضافه شدن ورودی سکه، افزایش می یابد.

مدل HBMI-CR یعنی علاوه بر ورودی سکه، ریموت کنترل نیز داشته باشد که ۴۰۰,۰۰۰ هزار تومان به قیمت اصلی اضافه می شود.

همینطور در ترازوی قد و وزن HBMI-P دنا توزین یعنی مدل پرینتر دار مبلغ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ هزار تومان به قیمت خرید ترازو وزن و قد Hbmi اضافه می شود.

به طور کلی به رقم اصلی ترازو قد و وزن مدل اچ بی ام آی، قیمت فروش قابلیت های نامبرده اضافه، محاسبه و به مشتری اعلام می شود.

قیمت ترازوی مدل DT-102 دنا توزین

قیمت ترازوی قد و وزن دی تی ۱۰۲ نیز با اضافه شدن قدسنج مکانیکی دنا، در تیر ۱۴۰۰، مبلغ ۰۰۰,۵۰۰ هزار تومان به قیمت فروش DT-102 اضافه می شود و با مدل DT-102H شناخته می شود.

فروش ترازو قد و وزن از طریق وب سایت حاضر انجام می شود. خرید ترازو قد و وزن در وب سایت حاضر با مشاوره رایگان، ارسال کاتالوگ و لیست قیمت، می تواند بهترین انتخاب ترازو مورد نظرتان را در بر داشته باشد.

عبدالرضا کسری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کسری شما را به خرید انواع ترازو و باسکول دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید