مجموعه کسری شما را به خرید انواع ترازو و باسکول دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه دنا توزین

ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه (قدسنج و وزن) ساخت شرکت دنا توزین، بهترین این باسکول توزین ورزشی در بازار ایران است که تا ۱۵ سال خدمات پس از فروش، ۴ سال گارانتی و مقاومت کفه به دلیل جنس آن که تسمه تردمیلی است، از مشخصه های برتر محصول است.
دنا توزین با بیش از ۱۵ سال تجربه در ساخت باسکول های نفرکش یا داروخانه ای که مخصوص باشگاه، مطب، هتل، کارخانجات، مراکز بهداشت خصوصی و عمومی است، بهترین برند و تولید کننده در صنعت توزین انسان است.
ترازو نفرکش مخصوص باشگاه، یعنی اینکه کمتر مخصوص خانه هستند و البته علمک که نمایشگر روی آن قرار دارد باسکول را از حالت خانگی که بصورت زمینی و مسطح هستند به تجاری تبدیل کرده است.
محصول نفرکش یا باشگاهی دنا توزین به دو صورت توزین وزن و اندازه گیری قد و وزن یا قدسنج به بازار عرضه شده است.
همینطور است نوع با سکه و بدونه سکه که کاربرد برای کسانی دارد که می خواهند منبع درآمدی از ترازو نفرکش داشته باشند، که کاربرد در داروخانه ها دارد.
ترازو نفرکش با ریموت و بدونه آن نیز می تواند در اختیار عزیزان کاربران قرار بگیرد، که کاربرد دیجیتالی برای پرداخت هزینه در نوع سکه ای دارد.
برای تهیه انواع ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه، با کارشناس فنی و فروش می توانید در تماس بوده و مشاوره رایگان نیز دریافت بفرمائید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

عبدالرضا کسری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کسری شما را به خرید انواع ترازو و باسکول دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید